English VersionFrench VersionDeutsch VersionTurkish Version

 
Kullanici 
Sifre 
Sifremi unuttum
 

[Docking]

[Deck hardware]

[sails]

[Rigging]

[Interior]
[Engines]
[Electrical]

[Navigation]

[Tenders]

[Others]

BİT PAZARI TANIM VE GENEL DURUMLAR

Siz ilanınızı yaratın biz de ücretsiz yayınlayalım

Bir eşya veya malzememizi koyacak yer bulamadığımızda dolap veya çekmecelerimizi dolduran kullanmadığımız eşyalarımızdan bir an önce kurtulmak istediğimiz anlar çok olmuştur. Öte yandan da uzun süredir arayıp da bulamadıklarımız da vardır. Nokta Yatçılık Bit Pazarı işte böyle küçük mutluluklara ve rahatlamalara vesile olma amaçındadır. İlgili başlıklar altında her malzemenizin için ayrı bir ilan verebilirsiniz.

 

İlan verdiğinizde GENEL ŞARTLARI okuduğunuzu,içeriğini anladığınızı ve hükümlerini kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul ve beyan etmiş oluyorsunuz.Bundan dolayı, işlemlerinize önce Genel Şartları okuyup anladıktan ve kabul ettikten sonra devam ediniz.Şirketlerin ilanları Bit Pazarı'nda yayınlanmaz.

 

DİKKAT, ilanı verilen malzemelerin değeri 150 Euro ile sınırlıdır !

 

İlanlar ilgili başlıklar altında, açıklaması net, anlaşılır ve sadece ilanı verilen malzemeye ait ve geçerli bir elektronik posta adresi içermelidir.İlan konrtol edilip onaylandıktan 24 saat sonra, her birisi için adanan referans numarısı ile yayınlanacaktır.

 

İlanınızda değişiklik yapmak, olası bir hatanın düzeltilmesi ve/veya satış, vaz geçme gibi nedenlerden dolayı yayından kaldırılması konularında isteklerinizi bize iletebileceksiniz.Bunun için ilanınıza verilen referans numarasına ihtiyacınız olacak.

 

İlanlarınız 15 gün boyunca yayınlanacak

İlanlarınız 15 gün boyunca yayınlanacaktır. Ancak sistemimizdan tamamen silinmeden önce, 15 gün daha saklı tutulacaktır. Bu süre içerisinde referans numarasını belirterek tekrar yayınlanmasını isteyebilirsiniz.

 

Haydi iş başına..  Ücretsiz ilan verin !!